Over ons

Over ons

Wynant-Broekaert is een familiebedrijf met een persoonlijke aanpak. Service maakt bij ons het verschil. In onze 2 zaken staan wij dag in, dag uit klaar om je te adviseren. Ons deskundig team zorgt er voor dat je geen miskoop begaat.. You want it, we have it! 

Uw specialist in keukentoestellen

We hebben een ijzersterke reputatie op het vlak van keukentoestellen. Met topmerken zoals Miele, AEG, Novy… verzekeren wij je dat je jarenlang kan genieten van een uitmuntende keuken met performante apparaten.

Sterk in audio en video

Een home cinema, geluidsinstallatie, platenspeler of hoofdtelefoon is niet eenvoudig om te kopen, zonder dat je de beleving voelt. Daarom hebben we een ruimte gecreëerd waar je kan wegzakken in een zetel en je volledig kan laten onderdompelen in de sound.  We vinden het zeer belangrijk dat onze klanten naar huis gaan, met hetgeen waar zij zich goed bij voelen, wat voldoet aan hun noden. Ons team helpt hen hier dan ook intensief bij. Voor ieders vraag, hebben wij de perfecte oplossing.

Dienst-na-verkoop

Eenmaal het product is aangekocht, zijn we met Wynant-Broekaert nog niet uit de picture verdwenen. Er is ook de dienst-na-verkoop, deze is minstens even belangrijk als de aankoop van een product. We hebben een professionele hersteldienst die snel en effectief te werk gaat. 

stofzuiger

W&B Projects

W&B Projects is een heus experience center gericht naar professionals & projecten. Van ondersteuning van keukenbouwers, tot volledige audio- en video inrichting van woningen en bedrijven. Onze showroom in Kuurne is hét center voor alle technieken, waar we niet de focus leggen op het product maar wel op de oplossing.

wasmachine
Wie is wie?

Ons team

Alexander Gaillez

Zaakvoerder

Dagelijks bestuur

info@wynant-electro.be

Emmanuel Gaillez

Verantwoordelijke winkel Kuurne

Hoofd Aankoopdienst

emmanuel@wynant-electro.be

Lorenz Gaillez

Verantwoordelijke winkel Kortrijk

Hoofd boekhouding

lorenz@broekaert.be

Benoit Coppens

Account Manager B2B Electro

benoit@wynant-electro.be

Dieter De Geyter

Account Manager B2B Audio/Video

dieter@wynant-electro.be

Hannelore Dejaegher

Boekhouding & Administratie (Kuurne)

hannelore@wynant-electro.be

Janick Tytgat

Boekhouding & Adminstratie (Kuurne)

janick@wynant-electro.be

Bert Goethals

Verkoop Audio/Video - Inbouwtoestellen (Kortrijk)

bert@broekaert.be

Jeroen Campens

Verkoop Electro - Specialist Inbouwtoestellen (Kortrijk)

jeroen@broekaert.be

Arne De Jode

Verkoop Electro - Inbouwtoestellen (Kuurne)

arne@wynant-electro.be

Karl Bohez

Logistiek & Service (Kortrijk)

karl@broekaert.be

Annelies Ameye

Boekhouding & Administratie (Kortrijk)

annelies@broekaert.be

Rik Cailliau

Installateur & herstellingen electro

Thierry Taliman

Installateur & herstellingen electro

David Keuremennen

Installateur Audio/Video/Netwerk

Gharib Algham

Installateur Audio/Video/Netwerk

gharib@wynant-electro.be

Thijs Rommens

Installateur Electro

thijs@broekaert.be

Jonas Vanherweghe

Installateur & herstellingen electro

Kevin Claerhout

Logistiek & Service (Kuurne)

kevin@wynant-electro.be

Sofia Silva

Poetshulp (Kortrijk & Kuurne)